| IuLiUtzA_6596 a întrebat:

Mie imi place de un baiat din clasa si nu stiu cum sa il abordez. Spuneti repede ( sunt in clasa 5 )?

Răspuns Câştigător
| metehne a răspuns:

Buna iulia!

pai prima data ar trebui sa te imprietenesti cu el, sa vezi ce comportamenta are!
Incearca sa faceti mai multe activitati impreuna, vorbestei despre hobby-uri, intreaba-l->:"tu ce hobby-uri ai?"
Afland ce ii place incerci sai mai vb despre lucrurile care ii plac! Poate cand va vedea ca te intereseaza lucruri care nu se astepta cati vor placea isi va da seama ca il placi...si poate ca iti va spune ca si el te place, sau ca est o persoana cu care nu se plictiseste!
In mod cert nu te duci la el si spui"mai am ceva sa-ti spun:sti imi cam place de tine"In nici un caz, poate se va speria!
IncearcA sa ii devi prietena incetu cu inetu si apoi in cele din urma spune-i ce simti!

Bafta!:*