| starall a întrebat:

Buna TPU am 14 ani si am un prieten de 5 luni il cunosc foarte bine, el nu mi-a cerut sa facem dragoste si cred ca vrea dar nu stie cum sa-mi spuna, sunt si virgina,, voi ce credeti ca mai poate astepta pana ma simt pregatita pentru asta sau se va desparti de mine?

Răspuns Câştigător
| KristenRichardson a răspuns:

Buna..Stii poate e greu, insa nu merita.Tu esti doar o copila inca, daca e iubirea vietii tale si el te iubeste cu adevarat te va intelege si veti merge mai departe impreuna, dar cel mai mult mi se pare ca el vrea doar sex, asa ca te rog fii atenta la alegerea ta. Daca simti ca nu esti pregatita pune punct.Vei vedea si tu mai departe.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu, raspunsul ti-l poate da doar "viitorul".