| Ssd119 a întrebat:

Buna TPU, am 14 ani si de 2 ani ma masturbez zilnic, cateodata doar o data pe zi alta date de mai multe ori. Am vrut sa ma opresc dar nu am rezistat decât 8-9 zile si m-am reapucat dar am observat ca penisul era mult mai moale la erectie credeti ca e din cauza asta si daca da, daca ma opresc din asta sau raresc la 5-6 zile erectia își va reveni?

Răspuns Câştigător
| ZyRRe a răspuns:

Încearcă să faci o pauză de o lună măcar, să nu o mai faci deloc. Când îți vine cheful, apucă-te să faci niște flotări, să alergi, să citești, pur și simplu ceva care să îți distragă atenția și să uiți. Ești abia la pubertate, o să își revină. Dar încearcă să rărești, de două ori pe săptămână e de ajuns.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Vezi că pățești dacă te lași? Laba e bună, da' trebuie să te ții de ea!

| Darky000 a răspuns:

Nu stiu frate, eu o fac de 7 ori pe zi, si merge bine

| 3824060673 a răspuns:

Depinde ce vrei să te faci când o să fii mare și dacă mai apuci

| SVEPUATA a răspuns:

Iti va cadea onoarea de barbat

| Ghiorghe_David_1990 a răspuns:

O sa iti cada penisul fara laba

| GipsiKing a răspuns:

Daca o sa faci laba dupa cateva zile o sa ai Patrula Catelusiilor in camera ta...