| Anonimus2435 a întrebat:

Buna TPU... am 14 ani si sunt baiat... aseara am avut un vis ciudat..cu un baiat necunoscut, deci mereu cand ma gandesc la el imi vine sa plang, deci in vis ma despartisem de cineva. si el a venit sa ma consoleze si m-a imbratisat. in timpul imbratisarii a ranjit ciudat.adica "malefic" sa zic asa, inainte de ranjet si imbratisare. nu stiu exact de ce am facut acea chestie, dar i-am atins penisul(abia blugi si toate hainele) si nu stiu creca prin minte, ca nici eu nici el na deschis gura..si o zis cai place si dupa aia o fost faza cu imbratisatu si ranjitu,apoi a incercat sa ma agreseze sexual(nu cu batai sau ceva,doar sex),dar m-am trezit!
Va rog cear putea sa insemne?
Repet chiar nu este o gluma. mereu cand ma gandesc la el imi vine sa plang parcai o parte din mine, ca un frate,ca si cum las iubi. (vreau sa mai spun ca nu sunt bi sau gay, sau orice antecendente de genu' asta).
Deci va rog va cer ajutorul, ce poate sa insemne?
Multumesc anticipat, dau si funda.sad
P.S:Rog adminii sa nu-mi mai stearga postul, daca am postat in locul gresit ma scuzati, dar sincer chiar am nevoie de ajutor si nu mai stiu ce sa fac :-s

Răspuns Câştigător
| DyNo a răspuns:

Incearca sa-ti mai potolesti hormoni care acum isi fac de cam in corpul tau, nu te mai gandi la acel baiat.
Sfatul meu este sa socializazi mai mult, sa iesi in oras cu prietenii etc., asa nu te vei mai gandi la el. Acel vis este doar un vis si atat.

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Buna! Visele nu au vreo insemnatie.Probabil visezi vreo teama, crede-ma eu asa patesc.Am fobie de vaci, si deseori am cosmaruri cu vaci, care pun stapanire pe visul meu.Incearca sa-ti asociezi visul cu o teama!

| Innuka a răspuns:

Nu baga visele in seama.NU sunt reale! Iesi in oras si incearca sa iti gasesti o prietena ...Iti va trece. Dureaza doar 2-3 zile si uiti! Bafta:*:*:*