| Anonimus2435 a întrebat:

Buna TPU... am 14 ani si sunt baiat... aseara am avut un vis ciudat..cu un baiat necunoscut, deci mereu cand ma gandesc la el imi vine sa plang, deci in vis ma despartisem de cineva. si el a venit sa ma consoleze si m-a imbratisat. in timpul imbratisarii a ranjit ciudat.adica "malefic" sa zic asa, inainte de ranjet si imbratisare. nu stiu exact de ce am facut acea chestie, dar i-am atins penisul(abia blugi si toate hainele) si nu stiu creca prin minte, ca nici eu nici el na deschis gura..si o zis cai place si dupa aia o fost faza cu imbratisatu si ranjitu,apoi a incercat sa ma agreseze sexual(nu cu batai sau ceva,doar sex),dar m-am trezit!
Va rog cear putea sa insemne?
Repet chiar nu este o gluma. mereu cand ma gandesc la el imi vine sa plang parcai o parte din mine, ca un frate, ca si cum las iubi. (vreau sa mai spun ca nu sunt bi sau gay, sau orice antecendente de genu' asta).
Multumesc anticipat, dau si funda.sad
chiar nu mai stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| BloodAngel a răspuns:

Buna! Este un vis foarte ciudat sa sti...Sincera sa fiu eu nu iti pot spune ce ar insemna acest vis ciudat dar cu siguranta tu vei gasi singu raspunsul.Probabil doar un mic cosmar dar, daca se repeta cu siguranta ai vazut tu ceva sau te temi de ceva foarte mult.Probabil ai fost foarte stresat in ultima vreme.Incearca sa iti gasesti un/o prieten/a de incredere cu care vei putea vorbi despre aceste vise, despre viata ta.Cu siguranta te vei simti mai bine! Acest vis al tau este foarte ciudat...Nu gasesc nici-o explicatie logica.Incearca seara sa te relaxezi mai mult, sa indepartezi grijile ce te streseaza.Gandeste-te la o persoana apropiata.Sti ce ar fi mai bine seara sa faci? Iti inviti niste prieteni la tine acasa si va distrati cat mai mult cu putinta pana obositi.Vedeti un film, mancati popcorn vedeti voi ce facetilaughing! Incearca sa te apropii mai mult de anumite persoane.Probabil te va face sa te simti mai sigur pe tine si vei trece peste aceasta perioada "dificila" sa zicem. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Anonimus2435 explică (pentru BloodAngel):

Ce as vrea sa mai adaug e ca. acum in urma cu cateva ore mi-am dat seama ca in visul asta ciudat. eu eram in viitor. adica aveam peste 16 ani. mi-am dat seama din cum aratam. si cat de inalt mam facut. nu stiu daca ajuta dar am pus ai asta happy

2 răspunsuri:
| Anonimus2435 explică:

Chiar a fost bun sfatul. chiar am vorbit azi cu o prietena f buna... ca din pacate in Romania degeaba ai prieteni "foarte buni" din moment ce ciripesc tot si dupa aia se uita toti pe la spatele tau. dar mersi pentru raspuns happy astept si alte raspunsuri bineinteles... si rog seriozitate!