| Sofronica69 a întrebat:

Buna TPU am 15 ani de 2 saptamani mi-am inceput viata sexuala cu prietenul meu... a fost foarte frumos, chiar daca m-a dururt. Stiam ca prima oara cand o faci trebuie sa sangerezi... insa eu n-am sangerat. A doua zi am fost cu mama la unchiul meu si m-au apucat niste durerei foarte mari in zona de jos. M-am speriat groaznic! i-am zis mamei ca nu ma simt bine si m-am dus repede la baie. Cand mi-am dat bikini jos am vazut ca imi curge din vagin un lichid roz bombon. Am gustat si avea gust de capsuni.Noi am folosit durex cu aroma de caspuni. Ce mi se poate intampla?sad va rog ajutati-ma nu vreau sa raman insarcinata!

12 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Cum frate sa faci asa ceva nu ti-a fost scarba, cum ar fi ca fiecare fata sa bea dimineata cate un pahar de ciclu laughing sau de vreun lichid care mai curge laughing pff

| Alyceee a răspuns:

Incet incet devii scarboasa...

| Roo a răspuns:

Daca vrei sa fii funny, nu-ti iesehappy

| Evelyne13 a răspuns:

Nu-i neaparat sa-ti curga sange...nici mie nu mi-a curs.

| zeldaxlove64 a răspuns:

Nu te panica, nu rămâi! Au fost doar reactii adverse

| zeldaxlove64 a răspuns:

Sfat:foloseste cele mai groase tampoane
sau O.B

| reese a răspuns:

Pt cei care au chef de glume proaste : a-ti gresit categoria, pe aici mai sunt si oameni care chiar au probleme

| Sofronica69 explică:

@zelda, inca mai am scurgeri si mi-e frica sa ma duc la ginecolog deoarece daca afla mama ma duce la orfelinat sad sau ma duce pe centura pentru ca ea mi-a zis ca daca am sa-mi incep viata sexuala la varsta prea frageda o sa ma lase pentru ca o fac de rusine
@ema tatal meu este patron la Auchan n-ar fi problema de suc... mi-am distrus si bikini comestibili cumparati de iubitul meu;(...alte pareri?:-

| ana_8575 a răspuns:

Orice om cu un minim de inteligenta si-ar da seama ca tu MINTI laughing ti-a dat el bikini comestibili iar tu ii porti cand mergi la unchiul tau laughing si lichidul are gust de capsuni laughing te duce la orfelinat la 15 ani laughing tata e patron la auchan laughing tu nu vezi pe porcarii vorbesti? laughing

| Lavvy12 a răspuns:

Ar trbebui sa te bucuri nu mai iti trebuie provizi pentru sucuri laughing
Doar iti dai jos bikini si beiwinking

| cherrybomb a răspuns (pentru Lavvy12):

Cum

| torsi a răspuns (pentru Lavvy12):

Extraordinar cum ajuti tu fata laughing)) +1.