| PentruFete a întrebat:

Buna TPU am 15 ani in 9 ianuarie fac 16 si as vrea sa ma dezvirginez numai ca am o problema daca ating capul penisului atunci am un felling de disonfort cand o s-o fac prima oara o sa doara cand pun prezervativul va trebui sa la capul inauntru pls help

2 răspunsuri:
| PentruFete explică:

Aaa scuza-ma ca te intreb dar tu ai penis ca fata ma gandesc ca in intrebare se putea intelege ca sunt baiat in orice caz multumes de raspuns

| addarebela a răspuns:

Pe mine nu m-a durut. Plus pe deasupra ai doar 15 ani, iar himenul este elastic fata de varsta de 20-25. Si daca si baiatul cu care vrei tu sa de dezvirginezi este si el virgin, eu zic ca este mai bine fara prezervativ... Funda?