| Bogdane0069 a întrebat:

Am o problema si as vrea sa stiu ce ar trebui sa fac,
dupa niste acte sexuale cu pretena meaa a inceput sa ma doara penisul cand faceam sex dar continuam si tot asa mi se unfalse pielea penisului timp de o saptamana si tot continuam fara sa-i dau multa importanta iera destul de umflat acuma nu am mai facut nimic si mi sa desunflat dar belesc capul penisului si intro parte a pieleii mi-a ramas ca si un cos mai mare inauntru in piele pe vena daca ating sau apas nu am nici o problema poate fi ceva de la vena va trece sau nu stiu ce ar trebui sa fac

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi urgent la doctor. Poate fi o boala venerica si sa ramai nenorocit pe toata viata. Nu te lua dupa indivizi care spun "las' ca trece".

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Va dispare de la sine.Mai mult ca sigur este vorba de un cos suprainfectat. Igiena in primul rand.Si poate ca nu ar strica si cateva zile de pauza/de abstinenta.

| Bogdane0069 explică (pentru corbulalbrosu):

Ati multumesc sa speram ca asa va fi

| Emilian65 a răspuns:

Fa o pauza la sex si spalate zilnic la penis cu apa calda si sapun si unge-te cu un unguent de galbenele, care se gaseste la farmacie fara reteta.

| Bogdane0069 explică (pentru Emilian65):

Ba fraiere!
Încă mai traiesc

| Bogdane0069 explică:

Da draga ami cer scuze am stat prea multi ani in strainatate si nu o am cu gramatica

| esmeraldaskumpyk a răspuns:

Mori

| mike1318 a răspuns:

Fute-o in continuare, trece ea

| Mihai_Herdes_1996 a răspuns:

Posibil ca prietena ta sa nu aiba o igiena atat de buna. Du-te la doctor poate ai luat herpes.

| Bogdane0069 explică (pentru Mihai_Herdes_1996):

Prietena mea e curata stai linistit face dus zi de zi