| Anonim87 a întrebat:

Buna TPU happy. Am 15 ani si fumez de 2 3 ani. activ cam de 6 luni ( adica mai mult in jur de 8 9 tigari pe zi ) si mi au aparut de vreo 3 saptamana niste pete albe in gura si in jurul lor. sunt vreo 2 e rosu. mentionez ca am si o igiena bucala mai defectuoasa. ca mi e lene sa ma spal pe dinti si de obicei ma mai musc cu dintii de obraji laughing. Poate avea legatura cu fumatul? Ce poate fi? Mersiii :X fundoibatting eyelashes.:*

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci tu esti un pericol public, du-te la toxiinfectie si acolo primesti un tratament intensiv antitigara si o igiena bucala ceea ce iti va veni bine pentru viitor si pentru binele tau, cred ca si baietii nu vin la tine daca nu te speli pe dinti laughing

| gigiro a răspuns:

Aceste probleme apar din cauza creierului.Mergi la psiholog, ca daca amani, se agraveaza si nu mai poti face nimic. Se transforma in dementa infantila.

| cOnTexT a răspuns:

Du-te la dentist straight face Cum sa iti fie lene sa te speli pe dinti... DoamneSi ce legatura are astea cu dragostea sau sexul? Poate ti-ai facut o rana cand te-ai muschat de obraz si s-a infectat, puroi de la tigari!

| AndutzaAndu a răspuns:

Doamneee! Du-te dragă la dentist sau la doctor să vadă ce sunt cu petele alea albe. Şi cum mama naibii să-ţi fie lene să te duci să te speli pe dinţi? raised eyebrows Vrei ca la 70 de ani să porţi proteză şi cu Corega după tine?
A, şi cu fumatu', lasă-te de el, ok? Nu-ţi aduce nici un beneficiu, ba chiar îţi distruge ficatul şi plămânii şi ăsta clar nu-i ceva bun!

| Doddel a răspuns:

Normal ca are legatura cu nenorocitul asta de tutun o sa ai dintii negrii mai tarziu si numai carii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 5 ani, omenirea o să te pună într-o cușcă și lumea o să dea bani ca să te admire și să-ți facă poze.