| roboprofu a întrebat:

am 15 ani si imi place mult de o fata. nu ne cunoastem de prea mult timp dar vb foarte mult. si ea cred ca ma place pe mine. ce vreau eu e un discurs ceva sa-i zic cat e de draguta si ca imi place de ea. siii stiu ca o sa primesc raspunsuri gen- ce crezi ca rezolivi daca copii de aici sau esti fraier, etc.- tinetile pentru voi.

si apropo daca va motiveaza dau funda! multumesc!

6 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Ok, e un proverb: nu te arunca in apa pana nu stii daca e sigur. Asa si aici, tu esti 100% convins ca fata asta te place? Ti-a transmis semnale destule? Eu am observat ca atunci cand se intalneste o fata cu un baiat pe care il place, fata incepe sa rada cam la orice lucru pe care el il face sau spune. Nu stiu exact daca e asa la toate, acuma depinde si de personalitate, am incercat sa-ti dau un mic hint tongue.Iar daca esti asa convins ca te place spune-i ce simti pentru ea dar ia-o usor nu-i spune imediat cum te vezi cu ea. Ai grija ca in momentul ala ea sa fie relaxata.
Bafta! sper ca te-am ajutat macar putin

| Cristiann25 a răspuns:

In primul rand nu ma intereseaza si nu ma motiveaza funda nimanui.Ce discurs prietene? Te crezi presedinte? Scoate fata in oras si spune-i direct ce simti pentru ea.Trebuie sa vina din inima nu din capul altora.Ce faci, ii zici "stai sa scot foaia sa-ti citesc discursul meu prin care iti dovedesc ca te plac"?

| Assy99 a răspuns:

Nu iti trebuie un discurs sa ii spui cat de mult o placi pe ea, si eu sunt in aceeasi problema ca tine, incearca sa ii spui pur si simplu. Va fi bine!winking

| Lycan a răspuns:

Bla bla bla
vorbesti mult mnu?
atunci e bine
comunicarea e secretul succesului
daca mai ai si simtul umorului
ai luat-o

| 克里斯提 a răspuns:

Pai daca zici ca vorbesti foarte mult cu ea nu ar trebui sa fie o problema in a-i spune ce simti asa ca fa-o cat mai simplu si cat mai repede, nu trebuie sa te complici happy

| ElyNix23 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, ai putea să-ți iei o foiță și să scrii tot ce vrei acolo. Încearcă să memorezi niște idei și spune-le doar când sunteți voi doi singuri.
Nu uita să-i arăți cât o iubești și prin gesturi.
Succes. : ) Ceao! :*