| CaLyStuu a întrebat:

am probleme cu relatiile. E o fata care mi-a zis ca sunt dragut, si mi-a starnit un sentiment. asa. infine. Treaba e ca pana acum nu am mai avut relatii, si nu stiu ce sa fac. De ceva timp nu prea mai vorbeste cu mine, si asta ma afecteaza. Vreau sa o surprind, sa nu mai fiu timid si fraier, incat sa nu am vreun subiect de discutat in real cu ea, prin mesaje pe telefon vorbim ca de la prieten la prieten. Orice ajutor e bine venit. Nu accept raspunsuri de genul,, Esti fraier " sau mai stiu eu. Rog seriozitate happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa iti spun am si eu un coleg la serviciu care este mai timid de fel si sunt alti colegi care sunt mai smecheri si destul de perversi, intr-o zi am mers toti la o petrecere si intreaba unu din cei mai pervers: ''Avem si p1zd3 bune pe acolo, nuh?winking'' la care asta ma timid sa il vezi ce fericit era vaii... chelea pe el cred ca daca ii bate una vreun apropo face pe el instant.
Esti genul de tip timid care se bucura de orice fel de fata de treaba, destul de bunicica care i-se ofera deoarece tu nu ai curajul, si de ce sa mergi tu la ele cand pot veni ele la tine, ehh.
Eu nu stiu ce sa iti spun, eu nu fac complimente la barbati ii las pe ei daca chiar o fac. Fii barbat, nu fatalau, intreab-o mai multe eu stiu, gasesti niste subiecte adecvate.

9 răspunsuri:
| Rebecca009 a răspuns:

Ai putea sa o surprinzi placut cu un Audi A7 la casa scarii.

| CaLyStuu explică (pentru Rebecca009):

laughing Daca sunt sarac, si mananc la Cora pe bonuri de masa? laughing

| Rebecca009 a răspuns (pentru CaLyStuu):

Atunci incearca sa o scoti pe asta in oras

http://3.bp.blogspot.com/......400/02.jpg

| NameHarris a răspuns (pentru Rebecca009):

Un A8 este mai frumoswinking

| NameHarris a răspuns:

Daca o fata iti spune ca esti dragut nu inseamna ca vrea sa fie cu tinewinking

| CaLyStuu explică (pentru NameHarris):

Ce sa spun, esti un geniu. Fra tine nu imi dadeam seama de asta -.-

| corhaz a răspuns:

Ai incredere in tine doar e simplu.cand esti față în față cu ea spune-i ca ce frumoasa i ca intreab-o daca crede in dragoste la prima vedere sau trebuie sa treci la ea inca odata atunci sigur va reactiona.

| CaLyStuu explică (pentru corhaz):

Faza ca mereu zic ca am incredere in mine, dar tot nu imi vine nimic in cap. Vreau sa vada totusi ca sunt oarecum un baiat deosebit. ( depinde de caz ).

| corhaz a răspuns (pentru CaLyStuu):

Pai atata timp cat nu te porti urat cu ea si o tratezi cum se cuvine va vedea ca esti deosebit