| PsyhoChild a întrebat:

Buna TPU.
Am 16 ani si penisul meu de de 15-16 cm.
Credeti ca va mai creste?
Este de ajuns pentru a satisface o fata?

Răspuns Câştigător
| Stefan66t6fc a răspuns:

Da mai vă crește până la vârsta de 18 ani și de la vârsta aia în colo se va maturiza se va îngroșa se va întări cu alte cuvinte se fa face mai puternic baftă incintunoare

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dezvoltarea si cresterea penisului conform parerilor admise si emise de medici si cercetatori si se termina/definitiveaza de regula in jurul varstei de 16 ani.
Lungimea penisului tau poate fi apreciata ca fiind cat se poate de ''normala'' si in consecinta esti/vei fi capabil sa satisfaci d.p.d.v. sexual cel mai probabil 8-9 femei din 10. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este suficient sa satisfaci orice fata.

| Ionescu1121 a răspuns:

Da ...acum depinde si grosimea, dar oricum mai crește destul...

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, penisul nu mai creste dupa varsta de 16 ani.
Ai premiat un raspuns gresit, care ti-a placut tie, nu care era de fapt corect si adeararat. raspunsul a venit din partea altui copil, care oricum nu are habar.
Tu poti creste in inaltime pana la 18 ani, dar si penisul. Acela isi incheie cresterea la 16 ani si cu el ramani asa, pana la adanci batraneti.

| Miuletz a răspuns:

Nu conteaza marimea, sau grosimea, ci cum il folosesti.
Te asigur ca intre un barbat super "dotat" cu cea mai smechera "jucarie" care rezista doar 3 minute si crede ca doar sa ai un penis mare inseamna ca esti bun la pat si unul cu un penis mediocru, putin sub medie, care insa stie cum sa-l foloseasca, rezista, si nu crede ca sexul inseamna doar s-o bagi s-o scoti de 2-3 ori fetele ar alege al doilea baiat. Un penis nu este de ajuns pentru a satisface o fata, ci tehnica si anduranta.

| sorinciucan a răspuns:

Nu e bine, eu policarp o satisfac pe magdalena cu un dildou roz de 5 metrii patrati