| ktalin96 a întrebat:

Cam cat credeti ca va creste penisul daca la 16 ani il am de 15 cm

Răspuns Câştigător
| fr4t3ll0 a răspuns:

Pai pe la 24 de ani vei ajunge pe la 17-18 cm. TEORETIC.

6 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pana la 80 cm mai ai cale lunga.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pff. nu mai ai nicio sansa cu chistocul ala pana la varsta asta.

| GeosBIOS a răspuns:

Pai e de rau, deja trebuia sa-l ai de 40. Smenu este ca de la 17 ani pan pe la 25 incepe sa scada in lungime. Daca tu-l ai numa' de 15, pan' la 24 de ani... fa-ti si tu un calcul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiii? aia e puta.penisyl are 17 -19 cm, iar de la 19 in sus e p-a-ula.

| ZiZan a răspuns:

Iar va laudati? credeti ca or sa sara fetele pe voi?

| bogdan72 a răspuns (pentru ZiZan):

Da... cu 15, sincer, nu cred ca se lauda cineva laughing. Poate doar o hermafrodita.