| EmyEmmaLoVe1996 a întrebat:

Am 16 ani si sunt intr-0 relatie de aproximativ un an.Eu si prietenul meu am decis ca ca suntem pregatiti sa facem dragoste.
Imi puteti spune unde ar trebui, cum si cand (noaptea,ziua...), si cum trebuie sa ma protejez?

5 răspunsuri:
| MonsterEnergy a răspuns:

Ia-ti o geaca si un fes, sa te protejezi, si vezi sa nu stai in curent.

| Azµre a răspuns:

Eu zic să mai stai un an măcar ești prea mică 16 ani, mai stai un an să nu zic doi, mai documentați-vă despre sex între timp, faceți altele.
Îți pierzi copilăria aiurea, mai stai un an.

| MrAlex a răspuns:

Nu conteaza daca ziua sau noapteawinking sa aveti un loc unde sa nu va deranjeze nimeni...si cand faceti dragoste el sa isi puna un prezervativwinking

| BLeur a răspuns:

Bună Emy.

Crezi tu că, ai destulă încredere în el? Ok. Aşa să fie.
Undeva acasă, noaptea...Se poate şi ziua dar noaptea îi mai frumos smug.
Cum să te protejezi, Durex. Ştii şi tu ce-s ălea, sunt cele mai bune, foloseşte-le la nevoie. Vezi şi tu când părinţii tăi sunt plecaţi o noapte, sau la el când sunt plecaţi. Sau îi minţiţi amândoi pe părinţi că mergeţi la discotecă sau undeva în oraş şi o faceţi, la un hotel..eu ştiu. Găseşti tu.

Ai grijă, protecţia pe primul planwinking.

| Vexonap a răspuns:

Hei,nu conteaza daca o faci ziua sau noaptea conteaza sa simti tu ca atunci este momentul, si nu exista varsta pentru sex.Pai aveti nevoie de un prezervativ si dupa sa il verificati, BAFTA