| Jessica2512 a întrebat:

Cum trebuie sa ma protejez inainte sa fac Dragoste?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Protectia se face in timpul dragostei nu inainte.

| JulieAndreeaB a răspuns:

In primul rand, sa fii pregatita tu emotional. apoi cel mai bine, cu prezervativ. Eviti si o potentiala sarcina si o boala sexualahappy

| Eufourikul a răspuns:

Pune-i pe cap un fes prietenului tau...chiar si doua, daca e taur in pat.
Si controleaza sa nu se rupa fara sa va da-ti seama.Pace

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cîti ani ai?

| Exilee a răspuns:

Scuza-ma,dar la tin e nu se cheama "dragoste". Nu Drgaostea o fac cei care se iubesc si cu sufletul. Sex nu fac decat cei care-si consaidera trupul ca fiind niste ustensile pentru satisfacerea palcerii carnale. Daca ra dragoste adevarata, nu ar mai fi existat la voi notiunea de sex. Tin sa-ti reamintesc ca sexul dupa casatorie NU VA FI SEX, CI VA FI DRAGOSTE ADEVARATA. ITi dai seama cat de fericita ar trebui sa fii stiind ca nu ti-ai distrus onoarea? Daca intr-o relatia care se intemeieaza pe incoenta, incredere reciproca, si rezistenta pana la casatorie, cu atat mai mult va fi roditoare dragostea. NU ai idee cat amplifica acest lucru fericirea! DAA! Fericirea in iubire asta este!

| Jessica2512 explică (pentru Exilee):

Stiu ce inseamna, dar am crezut cu nu am voie sa scriu Sex asa direct, sunt noua pe acest site.

| Seepty a răspuns:

Trebuie sa te protejezi cu prezervativul sau pastila de a doua zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia Nurofen.

| CheLoo23 a răspuns:

Iti cosi un prezevativ intre picioare sa nu ti-l mai dai jos big grin la ce vremuri grele sunt nu cred ca ti-ai dori sa ramai sti tu cum big grin