| efimash a întrebat:

Buna TPU am 19 ani, cu prezervativ primul act sexual dureaza 1 minuta, al doilea act undeva 4 minute al 3 act undeva vreo 8 minute si al 4 act in vreo 11-14 minute. asta cu prezervativ.

cum credeti sufar de ejaculare precoce?

5 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Nu. Doar ca esti la inceput.
Incerca in perioada actului sa mai faci mici pauze si o sa vezi ca o sa dureze mult mai mult.
Daca sufereai de ejaculare precoce, toate ejacularile tale erau devreme in vreo 1-2 minute, nu pana la 14 minunte.

| grab a răspuns:

Pai e cam repejor. incearca un preludiu mai lung. daca nu ajuta, incearca si ceva orale mai elaborate. daca tot nu se imbunatateste situatia mergi o fuga pe la urolog pentru alte controale mai amanuntite. nu sta.

Răspuns utilizator avertizat
| madamme a răspuns:

Nu. Doar ti-ai inceput recent viata sexuala. Timpul actului sexual creste gradual o data cu experienta.

| YesViRginia a răspuns:

Suferi de lubageala extrema pustiule! Evita filmele murdare 40 de zile, mananca uscat, antreneaza-ti trupul prin sport si nu te mai gandi deloc la femei niciodata in astea 40 de zile. Apoi cand o sa-ti cada o femeie pe mana ai sa o mananci la micul dejun.2 ore si ai sa ejaculezi ca un cal si nu o sa te opresti. citit din, secretele batranilor din Nord