| efimash a întrebat:

de ce se intimpla citeodata primul act sexual a durat mai mult decit al doilea.

si cum credeti al 3 act sexual cu prezervativ, adica dupa primul al doilea e normal sa dureze Doar 10-15 minute?

3 răspunsuri:
| IceKitty18 a răspuns:

Aici depinde de cat de excitati sunteti normal ca primul dureaza de obicei mai putin, al doilea un pic mai mult si al treilea cel mai mult sau in unele cazuri nu se mai " scoala" ca e epuizat ala micu laughing

| IceKitty18 a răspuns:

Si depinde si cat de adanc si rapid o face.

| Alexandru_Tudose_1998_rZ2z a răspuns:

Pai..al treile-a o sa dureze cam mult...20-25 min, asta din propia experienta