| maricelll a întrebat:

am aproape 20 de ani si am o problema. colegul meu din camera de la camin ma hartuieste non stop. face glume cu tente sexuale mai mereu.mentionez ca nu sunt gay. oare ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| FreakzEmil a răspuns:

Sa te muti.
Sau sa vorbesti cu aia si spunel ceti fac straight face nu esti tu victima ori cui sau nu te lasa straight face.
Funda?

4 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

Zii replica :
-Auzi tu hitrule? Ai o problema zi-mi in fata si nu te da haios in fata mea.:D
ceva de genu...
Ehh urasc concurenta asta!
nu-i nimic, incearca sa citesti cartea din link http://www.scribd.com/doc/75300652/Arta-de-a-Avea-Intodeauna-Dreptate
Numai vezi nu o sfatui la toti poponarii din cartier, e secretul tau,,,
NU ai esire trebuie sa injuri si s-al pui in diferite situatii ca sa taca din gura,, si crede-ma te va ajuta.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Nu poți să te muți?
Și dacă vei rămâne tot cu el spune-i că îi fac eu o vizită...

| WilliamCoiLung a răspuns:

Ar trebui sa il injuri de mama si sa ii dai o bataie buna.

| llarytta a răspuns:

Eu sincer m-as muta. daca observi ca se poarta ca o fetiscana rasfatata pleaca repede d langa el s-ar putea sa fie gay. nu te panica incerca sa il intepi si tu cu o gluma proasta dar ai grija incerca sa gandesti bine gluma dupa el ar putea sa creada ca ii intorci "avansurile". daca ai sa te muti dupa incerca sa il ignori daca chiar este pe invers cred ca o sa isi piarda 'interesul'. funda?