| Graham2001 a întrebat:

Cum este viata la camin privat? Adica stundentii de acolo socializeaza intre ei cum o fac si cei de la un camin de la stat unde sunt cate 4000? Gen se formeaza prietenii si asa sau maxim te imprietenesti cu colegul/colegii ce camera?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

In general ei mai si lucreaza pe langa facultate deci petrecerile sau iesirile se intampla mai mult in weekend. In timpul saptamanii mai schimbi o vorba cu cineva, la o tigara, la un suc pe hol sau inviti un prieten la tine in camera dar nu iti imagina ca e cine stie ce distractie, nu prea, oamenii nu au timp.