| Ana98Ana a întrebat:

Am citit foarte multe articole pe internet din care am inteles ca se poate rămâne însărcinată de la petting chiar dacă ești virgina si daca atingi lichidul seminal de vagin. Este adevărat? Eu nu am auzit pana acum un astfel de caz.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intr-adevar se poate forma o sarcina si astfel sa ramai insarcinata chiar si daca esti virgina, insa acest lucru poate deveni posibil NUMAI in cazul in care este indeplinita CONDITIA OBLIGATORIE conform caruia in acel moment trebuie sa fii IN PERIOADA FERTILA a respectivului ciclu menstual si de asemenea sa ajunga IN VAGIN (prin perforatia existenta in himen) SPERMA veritabila si nu acel LICHID PREEJACULATOR absolut inofensiv. In concluzie, reiese ca formarea unei sarcini este posibibila in cazul in care sunt intrunite conditiile precizate. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Da. O prietena de-a mea s-a nascut din mama de 17 ani, virginawinking
Acum muuulti ani. Dar daca atunci s-a putut, tind sa cred ca inca se poatewinking

| ShamelessQboy a răspuns:

Nici eu nu am auzit, dar practic se poate, din moment ce lichidul seminal ajunge unde trebuie prin orice metodă, si esti in perioada fertilă, atunci ai sanse sa rămâi însărcinată!

| Kimball a răspuns:

Se poate si telepatic, te uiți la ea si gata esti gravidahappy