| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Buna TPU, am crampe abdominale usoare de aproape 3 zile ca la menstruatie, doar ca menstruatia trebuie sa-mi vina peste 7 zile.Sunt insarcinata sau e normal sa am acest simptom?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu ești.

| annoyingglitterposts a răspuns:

De obicei ai menstruatia regulata? Pot fi momente cand vine mai devreme, daca nu te simti ok cu asta, poti face o vizita la ginecolog.

| IoanaMihaela5267 explică (pentru annoyingglitterposts):

O am neregulată doar ca niciodata nu am mai avut crampe aproape 3 zile fara menstruatie

| Justmefluturas396 a răspuns:

Tu te cunoști cel mai bine dar clar nu e de la sarcină. Asa mai pățesc și eu, e o reacție normala, ovarele lucrează din timp