| LooL77 a întrebat:

Am cunoscut o fata de 14 ani in vara, eu i-am scris pe Facebook intamplator la misto findca eram beat laughing) si am reusit sa am o intalnire cu ea dar ea in acel moment avea prieten... Ne-am intalnit a doua zi si am fumat iarba impreuna laughing) in ziua aia cand am vazut-o prima data m-am indragostit pe loc. Timpul a trecut eu tot ma intalneam cu ea chiar ne mai si pupam statea in brate la mine ma lasa sa o prind de unde voiam eu si intr-o seara ne-am sarut, normal ca a doua zi mi-a spus ca a fost o greseala ca ea are prieten bla bla bla... Si am inceput sa fiu disperat dupa ea si stiu ca am gresit eu ii scriam intruna si asa am indepartat-o de mine si nu am mai vorbit doar foarte rar. Dar acum 3 zile mi-a scris ce fac, cum sunt, si ca nu m-a vazut de mult, dar si acum are prieten straight face Oare sa fie ceva semn? laughing)) Spuneti-mi ce sa vorbesc cu ea ca sa obtin o intalnire si cand ma intalnesc cu ea despre ce subiect sa vorbesc, in asa fel ca sa vrea ia sa iesim si a doua oara. Nu vreau sa-mi spune-ti sa o intreb ce-i place sa faca sau ce stiu eu ce pentru ca astea le-am discutat, vreau ceva mai fierbinte laughing) pentru ca de data asta vreau sa fac sex cu ea, pentru ca am avut ocazia si nu am facut-o pentru ca o iubeam foarte mult si nusht ce era in capul meu! sad

Răspuns Câştigător
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, pune-te pe lucruri serioase, daca fata te iubeste atunci iti spune si se va apropia de tine daca nu, este nu si atata tot, era bine ca o iubeai atunci si ca nu o voiai direct la pat.
Fii serios si revino-ti imbarbateaza-te si lasa marijuana, macar atunci cand vorbesti cu cineva ca sa puteti realiza ce sentimente aveti cu adevarat.
Sa nu mai spuneti ca a fost o greseala si asa mai departe, ca n-are rost, stii, e ca o intalnire la betie, in noaptea aia stati impreuna dar a doua zii unu dintre voi stie ca nu e bine sau oricum se sfarama totul in timp, pentru ca relatiile adevarate sunt facute prin lucruri frumoase si treptate.
O zi placuta!

5 răspunsuri:
| 6684464 a răspuns:

Stai, cati ani ai? Si acum ea cati ani are? Sa fie, totusi, legal ce faceti.

| LooL77 explică (pentru 6684464):

Eu 17 ani, ea tot 14 are laughing)

| Oana92 a răspuns (pentru LooL77):

Faina ocupatie are tipa la 14 ani. Sa tot vrei ca ea...

| LooL77 explică (pentru Oana92):

Daca ai vedea te-ar cucerii cu un zambet, iti spun sincer. Eu la inceput doar am vrut sa o duc in pat, dar cand am vazut-o prima daca si m-ia zambit am fost mort dupa ea! Am auzit multe desprea ea, ca e curva si altele... Dar acum nu-mi pasa, vreau doar sa o duc in pat. Daca ai vreon sfat. Mersi! happy

| 6684464 a răspuns (pentru LooL77):

Si fetele se gandesc la sex, poate chiar mai mult ca barbatii(cica).
Deci daca o sa vrea sa faca sex o s-o aduci acasa dupa o iesire in oras.
O intrebi, pur si simplu... "Vii la mine"?
Sau, daca o conduci acasa si e singura, o intrebi cand sa intre... "Vrei sa intru?" sau "Pot sa intru?" Nu stiu in ce mod vorbiti voi, ceva legat de astea oricum.
Si restul vine de la sine.