| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut pe net un baiat.E cu 4 ani mai mare decit mine.Chiar din prima zi mi-a propus sa iesim undeva, i-am zis ca nu pot.I-am zis de mai multe ori ca nu vreau si nici nu am posibilitate.S-a suparat pe mine si nu a vorbit undeva 2 saptamini cu mine. Apoi iar m-a sunat si mi-a propus,doar ca l-am ignorat,pentru ca aveam probleme de familie. Icepea sa insiste,iar eu nu suport persoanele insistente,asa ca refuzam de fiecare data, iar el mereu se supara si suna abia peste citeva luni sau chiar saptamini, suna doar ca sa iesim undeva.si la fel refuzam.acum iar sa inceput...ce pot sa-i spun ca sa ma lase in pace?

10 răspunsuri:
| hotshotb a răspuns:

Poti sa ii bagi numarul la nr filtrate si nu o sa mai te sune niciodata happyo sa primesti un mesaj ca tea sunat dar doar atat

| neutrino a răspuns:

Ar fi bine sa ii dai ignor total si sa nu te mai complici. Tine minte ca o fata este tratata de cei din jur in functie de personalitatea ei.

| onlyagirl a răspuns:

Din cate spui e posibil sa fi facut o obsesie pentru tine si cu ''supararea '' lui sa vrea sa te manipuleze.eu zic sa te debarasezi de el:-s incearca sa nu te mai gaseasca, schimba numarul de telefon, id-ul.blocheaza-l pe facebook...big grin

| mikey06982 a răspuns (pentru onlyagirl):

Mhhh...el asa se poarta si cu alte fete dupa cum am inteles...

| onlyagirl a răspuns (pentru mikey06982):

Atunci poate sufera de singuratate.big grinnu stiu ce sa zic.in orice caz, nu este un comportament de om normal. poate ca exagerez si eu putin, dar de ce sa te gandesti la o astfel de persoana? iti pierzi timpul aiurea, sincerhappy

| ριтιкαα a răspuns:

Spune-i ca nu poti, ca ai probleme cu parinti. ac te-ai indragostit de cineva si ca ti-ai pierdut interesuul pentru el... Sau iesi odata cu el si nu te comporta tocmai bine... Poate no sa-i placa comportamentul tau si te lasa in pace. De ex baietilor nu le plac fetele fitoase. si fetele ca sa zic baietpoase. decii fii opusul la ceea ce vrea el sa fii :* Bafta e doar o idee nu trebuie neaparat sa o aplici:*

| VirGiveMe a răspuns:

II spui ca nu poti daca intreaba "de ce? " Probleme personale" daca intreba mai exact probleme de sanatate... minti si tu ori ce om se pricepe la micile "minciunele".

| Katerinaaaaaaaa a răspuns:

Eu zic sa iesi macar o data cu el, ca daca nu vei iesi cu el. nu ai nicio samsa sa te lase in pace, iar si iar si iar si iar te v-a suna, macar 1 data suna-l si spune-i unde sa va intalniti! Dar ai grija. Nu prea e bine sa iti intalnesti persoana iubita pe internetwinking
Bafta

| Dvxy97rulov a răspuns (pentru Katerinaaaaaaaa):

Nu sunt de acord cu tine. Daca o sa iasa cu el probabil o sa insiste si mai mult.

| NoWomenNoRules a răspuns:

Spune-i o scuza care are lipici ..il suni si zici asa : uite te'am refuzat de nenumarate ori hai so lasam moarta k faza asta cu intalnit...