| MissBlack a întrebat:

Am din nou o intrebare, sper sa nu va deranjez sau sa va stresez.Deci este un coleg de clasa si mie imi place de el, el ma tachineaza, glumeste cu mine, vorbeste o colega prietena mea cea mai buna mi-a zis ca in timpul orelor se uita la mine si cand ma uit eu la el se uita in caiet sau la tabla. Exemplu astazi am fost cu o bentita la sclala care are o funda si el din toata clasa zicea :Aha a venit Irene cu funda la scoala.Deci ce credeti este posbil sa ii placa de mine sau nu? Fiindca nu vreau sa imi fac sperante desarte. P. S L-am invitat la ziua mea si a acceptat.Multumesc frumos fiindca ati citit atat de mult! fundita

Răspuns Câştigător
| RememberMe a răspuns:

Daca zici ca se uita la tine, te place, si in momentul in care te uiti tu la el ii este rusine sa nu il respingi cumva, explica-i ca e dragut, doar fa-i un compliment si o sa iti zica sa iesi cu eltongue good luck :*

5 răspunsuri:
| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Poate baiatul e mai timid si ii e frica sa faca el primul pas, asa ca ar trebui sa faci tu primul pas.Si daca sunteti prieteni buni ii e frica sa nu va stricati prietenia.Succes cu baiatul! happy

| Phaey a răspuns:

Raspuns: DA!

| axaal20 a răspuns:

Da bai fato
te place
da e putin rusinos asta e
asa sunt baietii
primul contact fizic e important
atingel asa subtil ca sa prinda curaj

| alexbhasiatat a răspuns:

Nu poate insemna 100% ca te place! Fiecare are un temperament aparte! Ca sa stii daca situatia e in favoarea ta incearca sa citesti limbajul corpului lui! Sa zicem ca intoarce capul pentru ca tanarul nu ar sti ce sa faca in continuare! Sau poate intoarce capul pur si simplu! Numai el stie! Joaca-te cu el, dai atentie, si atragel! E singura metoda! Nu uita! Fiecare comportament este aparte! Lucrurile mari le vezi in cele marunte!

| MissBlack explică:

Scuze pentru greseala de ortografietonguerietena mea cea mai buna mi-a spus