| anonim_4396 a întrebat:

Am doua intrebari mai intime si sper sa nu va suparati.
1)Mai stiti cum a fost cand v-ati sarutat prima oara? Si la ce varsta v-ati sarutat? (dar saruturi nu pupicuri cand va jucati ceva, un sarut cu persoana iubita, cu iubitul tau).
2)Mai stiti cum a fost prima noapte cand ati facut dragoste? Si la ce varsta ati facut prima data dragoste?

1 răspuns:
| i86e2 a răspuns:

Bănuiesc că pe la 14 ani m-am sărutat prima dată. A fost ok, nimic extraordinar, tocmai plecam din fața blocului fetei și m-a condus câteva zeci de metri, până lângă o ghenă de gunoi, deci nu a fost tare romantic. happy

Prima dată când am făcut sex a fost pe la 18 ani, a fost cam aiurea, niciunul din noi nu știam ce să facem, mie mi s-a părut o chestie tâmpită și chiar mă întrebam: pentru asta m-am strofocat atâta timp? Următoarele dăți a fost mai bine, am iubit-o pe fata aia.