| Sweet00 a întrebat:

am eu si o problema nu de mult am facut dragoste cu iubitul meu care ma tot frerca la cap sa ne ****.
Atunci cand mi a bagat penisul in vagin mi a curs mult sange [eram virgina]
DAR MI'A CURS MUUUUUUUUUULT SANGE.si i'am umplut patul de sange
vreau sa mi spuneti daca se mai curata pata de sange pentru ca nu vreau sa ne despartim eu il iubesc ft mult si tin la el si vreau sa mai facem sex mult mult sex
dau fanda mare mare maree mare mare.

10 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Da se curata cu apa rece.

| UuuLaaLaa a răspuns:

laughing lolll

muuuulttt muuuulttt sexxx laughing =p~

misto treaba laughing

se curata da laughing

| BlackNights a răspuns:

Si prostia se pare a fi la fel de mare maree mare marehappy
Tu nu te-ai patat niciodata? Evident ca se curata, pune asternutul la inmuiat in apa rece, sau cumpara un produs de scos pete dificile/invechite...
Nu vad de ce ar fi o problema ca ti-a curs sange, era de asteptat pentru ca erai virgina...asta e la unele curge mai muuuuuuuuuuuuuuuult la altele mai putin...asa ca el nu ar avea motiv de "suparare pentru despartire"

| gabriel_9090 a răspuns:

Pai depinge daca ai fost pe ciclu sau nu. daca ai fost pe ciclu nai dc sa te speri si nici prietenul tau la fel dar daca nu erai pe ciclu atunci du-te la medik ca se pare ca ty s-a rupt ceva pe acolo ma rog dar nu e bnj asa ceva nu vr sa te sperii.papa

| A3tius a răspuns:

Se curata cu clor si detergent puterniic da` daca a stat mult, atunci...

| RapperuL_7603 a răspuns:

Se numeste ciclu,si este normal sa stii,de obicei curge putin, oricum nu te ingrijora,[numa esti virgina], Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu dai stirea si in ziar?
Nici nu stii sa scrii bine, pun pariu ca ai sub 15 ani, nu esti dezvoltata, dar... iubit ti-ai gasit si ti-ai gasit si... las' ca o sa las de la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Troll.

| alessia_7383 a răspuns:

Pai si de ce sa te desparti de el? Pentru o pata de sange? Mi se pare absurd. daca erai virgina era normal. sunt persoane carora le curge mai mult. carora le curge mai putin sau chiar deloc insa nu e un motiv sa va despartiti.Stai linistita. incearca pentru inceput cu apa rece...si venish... poate o sa se ducahappy

| Chaosmedia a răspuns:

Normal ca se curata. putin Vanish si se rezolvawinking