| RaMonaaaBaa a întrebat:

am facut peeting cu iubitul meu, si si-a dat drumul in mana lui. A fost sa faca dus, apoi mi-a introdus degetele in vagin. Exista posibilitatea sa raman insarcinata desi s-a spalat pe maini? Mentionez ca nu mai sunt virgina.

9 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Dacă s-a spălat cu pur nu mai sunt șanse.

| HueyFreeman a răspuns:

Putina biologie, asa cat o fi de putina?

Răspuns utilizator avertizat
| Floricikpurpurie a răspuns:

Sex/Peeting se face dupa ce termini temele!
Nu nu o sa ramai insarcinata!

| intelboss a răspuns:

Vai de vaginutul tau vai nu ramai nu te teme daca s-a spalat nu ramai

| AmaliaAmi a răspuns:

Nu stai linisti-ta nu exista niciun risc daca el a avut grija sa se spele pe mainihappy Este Okeybig grin

| cappytempo a răspuns:

Nu ai cum sa ramani gravida.
Daca s-a spalat pe mana, spermatoizi sunt morti in ghiuveta!

| AndreiILB a răspuns:

Nu odata ce s`a spalat nu mai exista riscul doar daca nu s-a spalat cu sapun/gel de dus