| andreeeaaaaa12 a întrebat:

Bună! Iubitul meu a ejaculat puțin, nu în vaginul meu pentru ca nu am făcut-o. S-a spălat pe mâini de 2 ori, după care mi-a introdus degetele în vagin. Exista șansa de a rămâne insarcinata? Am fost racita o perioada și am luat antibiotice și îmi intarzie menstruatia. Credeți că există șansa să fiu insarcinata sau poate fi din cauza răcelii și a pastilelor, pentru ca am citit ca antibioticele produc tulburări ale menstruației. Menționez ca am și dureri de sâni, ceea ce aveam mereu înaintea menstruației.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dacă nu ați făcut sex, nu poți sa ramai gravida. Întârzierea de care vorbești este de la administrarea antibioticelor.

| helpforyou a răspuns:

Nu ai cum sa ramai gravida. Ai zis ca nu ai facut-o, deci nu te-a penetrat deloc.
Aaaa... pardon, te-a penetrat cu degetele pe care banuiesti (si esti inspaimantata) ca a ramas sperma. Ei bine in aer spermatozoizii mor. Cu atat mai mult ca s-a spalat pe maine, chiar de 2 ori.

Deci nu esti gravida.

| just4ubr2015 a răspuns:

Ai ramas gravida felicitari pregateste-te de nunta

| B00bsLicker a răspuns:

Vezi sa nu racesti