| d3utzsa a întrebat:

Buna TPU
am fqt o greseala p care o voi regreta toata viata.am avut o relatie cu un baiat dar la inceput chiar nu i-am dat importanta, nu-mi pasa de elbig grin mi-am dat seama cat de mult ii simt lipsa dupa ce am stat certati vreo luna, a fost cele mai frumoase luni din viata mea:X am fost impreuna un an si 2 luni, dar cand aveam vreo 10 luni el se racise de mine, spunandu-mi ca s-a saturat de mine, ca nu mai ma iubeste tot din cauza mea, dupa felul in care m-am comportat cu el la inceputul relatiei l-am fqt sa se raceasca de minecrying cand am realizat ca nu pot sa stau fara el incepusem pur si simplu sa il disper cu mesaje sa ne impkm, p mess la fel, cand il sunam imi rasp si imi zicea sa il las in pace dar nu puteam pentru ca mi-era frica de ideea ca o sa il pierd.acum avem 10luni jm de cand suntem despartiti, iar timp de 6 luni nu am mai vb cu el deloc, nci la tel iar p mess i-am dat igg, iar la liceu cand ne vedeam ne ignoram pur si simplu.intr-o seara m-a sunat cel ma bun pr al lui cu care eu nu mai vorbisem de 1 an, si bine inteles cand i-am rasp era el!cryinga vb destul de frumos cu mine m-a intr cfk, si multe chestii:X
chiar ne-am inteles superD
m-am simtit ca suntem ca la inceputul relatieisadoare mai tine la mine? sau vrea sa profite de mine deoarece i-am aratat cat de mult il iubesc? oare mai exista vreo sansa sa lupt pentru el sau las totul balta?crying
dar totusi...nu pot sa il uit deloc orikt de mult as incercasadsi mi-e frica ca nu o sa se mai intoark l mine fiindu-i frica sa nu il stresez iarlaughingdar cu siguranta nu o sa mai fac greseala asta:X

astept raspunsuri va rog:*

5 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Alta poveste, la ceas de seara...
Noapte buna, copii!

| Sweet00gum a răspuns:

Eu zic ca e un semn bun ca ati vorbit din nou.cred ca i-a fost dor de tine, si abia acum incepe sa te aprecieze. oricum, nu il stresa

| ioana_5244 a răspuns:

Bun.haide sa-ti spun ceva. oricat ai simiti lipsa zilelor frumoase petrecute alaturi de el nu o sa mai fie cum a fost. 10 luni si ceva e destul de mult.amandoi v-ati schimbat in timpul asta.iti spun eu ca nu va mai fii ca inainte.mai bine nu te grabi.asteapta sa vezi ce va fi.nu cred ca faci bine zicand: ca nu o sa-l mai stresezi. asta e doar un anagajament pe care ti-l iei in momentul acesta de fata.chiar crezi ca o sa te poti abtine sa nu il cauti? sa nu ii trimiti mesaje la fiecare ora trecuta? sa nu-l stresezi? nu prea cred.prima data fiti amici.nu grabiti lucrurile. povestiti, vedeti daca aveti aceeasi parere ca ianainte, daca vine vorba de impacare.parerea mea.acuma de tine depinde daca o iei in considerare sau nu.bafta

| Lory_1130 a răspuns:

Lasa'l sa te caute elbig grin sunt sigura ca va veni din nou la tine si va veti impaca.

| bombolinna_5105 a răspuns:

Cam asa a fost si la mine.pana la mesaje. i'am dat cateva dar pe urma gata.si l'am lasat sa vad daca intr'adevar ma iubeste sau nu.si ca sa vezilaughing tot el m'a sunat si tot el e disperat sa ne impacam.deci linisteste'tewinking