| alice_2941 a întrebat:

Bunahappy`!
azi prietenul meu nu a vorbit deloc cu mine.
nu mi-a rasp la telsadbig grin
oare ce se intampla?!
alice`!

9 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Poate nu s-a simtit bine astezi sa poate nu a avut chef sa vbstraight face mai incearca, dai un sms.

| Ingrid16V a răspuns:

Poate nu a auzit telefonul, sau are treaba! Nu te ingrijora, daca tu stii ca nu l-ai suparat cu nimic, nu-l mai cauta asa, o sa vezi ca te cauta el:X
Am patit si eu asa, sa nu-mi raspunda la telefon si am tot incercat sa-l sun dar nimic! Apoi tot el m-a cautat!
Te pup si ai grija de tine!>big grin

| NAdrian a răspuns:

De obicei va spuneti ofurile?, dai un mesaj, vezi daca ii pe mess, tio fi spus ca pleaca prin vreo persoana ...nu te ingrijora ca sigur e o exlicatie funda

| Aero a răspuns:

Intrebarea asta e una de genul: "Ma voi marita cu X? Cum ma simt eu astazi?", de unde sa stim noi ce face prietenul tau? Mie personal mi se intampla sa n-apuc sa raspund la telefon zile intregi... uit sa-l incarc, ori nu-l aud ca nu stiu ce fac, ori e pe silentios/vibratii, ori l-am uitat acasa si eu sunt la tara etc. Nu-s o persoana foarte atasata de telefoane mobile... din fericire!

Sau ai uitat sa specifici ca-ti respingea apelurile? Oricum aici toata lumea da cu presupusul, de aceea intrebarea e neconforma, inutila, asadar calificata pentru raportare!

| Sabina_1904 a răspuns:

De unde vrei sa stiu eu ce face prietenul tau? In orice caz, poate ca a plecat nu stiu unde, si si-a uitat telefonul acasa, insa nu exclud partea cea rea...

| evelynne a răspuns:

Poate e plecat undeva si nu are tel cu el...sau poate e suparat pe tine si nu vrea sa vb cu tinethinking acum ti'a rasp?

| evelynne a răspuns:

Nici acum nu te-a cautat?:o...hmmm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate doarme sau ii ocupat se mai intampla ast sa te sune el numai da uh semne prima parerea meahappy:*

| alice_2941 explică:

El de obicei ma cauta din minut in minut!
dar azi nu!