| Cata2009 a întrebat:

Am o relatie cu un baiat mai mare decat mine cu 5 ani. La inceputul relatiei el m-a inselat cu o alta fata, s-a culcat cu ea (tin sa mentionez ca el pleaca mereu in strainatate si vine acasa la 3 luni); eu l-am iertat atunci, dar imi este frica sa nu repete greseala si ii zic asta mereu, dar el imi rapunde ca nu o sa se intample asa ceva ca ma iubeste. Ce credeti, ma va mai insela?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite cum stă situația în general, ești sigură de el cât este lângă tine iar cât nu este nu garantează nimeni că nu calcă strâmb.
Într-o relația încrederea trebuie să fie de bază, în caz contrar ea nu va rezista în armonie.
Pa, pa.

| NickiMinaj a răspuns:

Stii... e o vorba: cine cauta, gaseste! Asa si cu tinehappy In loc sa te bucuri ca pe tine te tine in brate, te sarute, ca iti face loc in viata lui, se gandeste la tine, te suna si te cauta, deci esti importanta pentru el... tu vrei sa-l inchizi intr-o cusca. Lucrurile astea nu le poate preveni nimeni, daca se intampla actionezi asa cum vei crede de cuviinta, dar pana atunci lasa gandurile astea negre; nu are niciun rost. Doar bucura-te de relatie, asta conteaza!

| Annye_2425 a răspuns:

Buna
daca a facut o prima data fara probleme a doua oara o va face fara sa se gandeasca la consecinte.
nu o va face doar in cazul in care tu ii oferi TOT ceea ce el isi doreste.caci ce nu are la tine cauta in alta partewinking

| Bebelushaaː a răspuns:

Buna happy
Eu zic ca cel mai bine ar fi sa-l lasi. Adica eu asta as face + ca nu as suporta sa ma gandesc: oare acum e cu alta? straight face Si in majoritatea cazurilor e cum zice carinutza.ca o data ce te inseala, te va mai insela si a doua oara. mai ales ca tu nu ai cum sa afli tot sad Sper sa nu fie asa.
Pupici :*

| Bianca_2742 a răspuns:

Te inteleg intr-o privinta adica l-ai iertat pentru ca il iubesti mult dar el bnu stiu daca asa de mult. Incearca macar sa ii spui ca il parasesti si daca nu zice nimic inseamna ca are si pe altcineva in afara de tine.

| byoana a răspuns:

Buna, pai atata timp cat e singur nu se stie. Daca te mai linisteste pune-l sa-ti promita ca nu va fi infidel.
bafta
te-am pupat!