| Congelator a întrebat:

Am hemoroizi si imi place sexul, dar cand o fac cu prietenul meu ma cam doare si din cand in cand mai curge si sange. Am incercat sa ma dau cu unguente dar nu trece sad Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată nu? Ce vârstă ai, presupun ca esti tînara, de ce te autodistrugi cu prostia aia de sex anal, ce plăcere simti cind i ti intră ceva in fund? Nu vezi ca te distrugi? Hemoroizii ăia crezi ca au apărut asa peste noapte? Nu! Ăia au apărut in urma practicării indelungate a sexului anal, asta pe lingă faptul ca hemoroizii se fac si din alte cauze cum ar fi alimentatia, statul pe scaun si constipatia care trebuie evitată pentru a nu face hemoroizi, dar tu deja ai hemoroizi, sange cind apare după sex? Sau după ce faci caca? Ca daca e după sex trebuie oricum sa te opresti cu sexul anal, fă sex normal vaginal, ce e prostia asta oral si anal, daca sîngele apare in urma scaunului(caca) atunci trebuie sa vezi un medic sa faci o colonoscopie sa vada medicul tot intestinul poate ai doar hemoroizi externi, si in urma unui regim adecvat si tratament vor trece, nu te da tu cu unguente nerecomandate de doctor, mergi si fa ti consultatie de specialitate. O seara bună, de cind ai hemoroizii?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu iti vei rezolva problema hemoroizilor mai ales daca sunt interni, in colon, s-ar putea sa te alegi cu o infectiede toata "frumusetea" si sa fii nevoita sa suporti o operatie extrem de dureroasa. Sexul anal nu se practica de catre cei care sufera de hemoroizi indiferent de cantitatea de lubrefianti si unguenti folositi. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Renunta la sexul anal si vei vedea ca scapi partial sau total de hemoroizi.

| Felys a răspuns:

Uita de sex anal, e cea mai mare porcarie inventata dupa parerea mea, anusul este locul pe unde trebuie doar sa iasa rezidurile alimentare nu sa intre nimic altceva

| raluk27 a răspuns:

Poate ar trebui sa incerci si sexul normal, zic... Unii spun ca e misto.

| pufulescu a răspuns:

Pai e simplu, foloseste lubrifiant.

| ToKen a răspuns:

Sa-ncerci cu 2 prieteni.

| Apac a răspuns:

Du-te la medic și rezolvă cu hemoroizi înainte să continui cu sexul.