| Catalina_9430 a întrebat:

Nu sunt pe ciclu dar totusi imi curge sange si ma doare spatele. ce am?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate pierzi o sarcina, sau ai un polip de endoemtru, sau o serioasa dereglare hormonala. Du-te urgent la ginecolog, in seara asta.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Probabil esti pe ciclu si nu iti vine regulat... cel mai bine e sa te duci la ginecolog.

| bluesky a răspuns:

Nu iti vine regulat, nu? Atunci sigurat ti-a venit mai repede, nu cred ca e grav dar totusi nu avem de unde sa stim noi exact asa ca mai bine mergi la medic!

| PauLa.M a răspuns:

Medicii lucreaza si de Craciun. Cel mai bine e sa mergi la ginecolog maine dimineata. Doar nu vrei sa iti petreci sarbatorile cu dilema asta, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scumpa dar suntem medici noiwinking.
Ia da fugutza la doctor ca in doi timpi si trei miscari afli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil esti "pe ciclu", ti-a venit mai repede. Nu iti vine tot timpul regulat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar eu cred ca acum esti la menstruatie (ciclu) si ai racitwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poate indica o hemoragie internă exteriorizată, o răceală foarte puternică care a sensibilizat vreun vas de sânge. Mergi la un ecograf abdominalo-pelvian 4D și un control ginecologic de urgență.
Pa, pa.