| anonim_4396 a întrebat:

Astăzi de dimineață un băiat mi-a cerut prietenia, de fapt aseara si nu i-am dat raspuns. Astazi ne-am intalnit cu toata gasca la gratar si m-a luat in brate si m-a sarutat. Tot odata aseara m-a intrebat daca sunt si virgina si am raspuns ca da, normal. azi cand a venit si el la gratar m-a sarutat si m-a intrebat : deci imi raspunzi la intrebare? Eu m-am balbait fiindca nu stiam ce sa-i spun si el a intevenit spunandu-mi: Dar asta inseamna un da? si m-a sarutat, si eu i-am spus daul ala asteptat de el. totul bine si ok pana cand am urcat la deal. acolo mai era un baiat care ill placeam(si el ma place) si era cam gelos cu toate ca avea prietena. el a inceput sa se hilizeasca cu mine p'acolo si sa ma sarute intruna. apoi eu mi-am pierdut un cercel si toti m-au ajutat sal caut. dar el imi tot spunea " bai noi mergem prin boschetii sa tavalim iarba p'acolo. si eu ma tot prosteam ca " hai dami drumu sa-mi caut cercelu" si mai multe chestii. apoi toti baietii au plecat la biliard si prietenul prietenei mele l-a intrebat pe el cam cat de mult ma iubeste si a spus " ei da, stau oleaca sa profit de ea si dupa o las" baietii toti mi-au spus sa am grija cu el cu toate ca mi-am dat si eu sema dupa cum ma pipaia pe la sani. apoi spre seara i-am spus mai pe ocolite ca ma despart de el. i-am spus so ia pe prietena mea fiindca tine mai mult ea la el fata cum tin eu. intr-adevar eu nu il iubeam, doar il placeam si spre deosebire de prietena mea chiar il iubea. acum habar n-am ce sa fac, dar am de gand sa-i dau o lectie dar nu stiu cum.
intrebarea mea este: Acest baiat ma iubea intr-adevar?
Ce avea de gand sa faca?

P. S daca nu ati inteles bine intrebarea va astept la id : sweet_girl.cirus

va rog mult am mare nevoie de ajutor Si daca luati id va voi explica mai multe.
multumesc!

5 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Nu, nu te iubea intr-adevar...

| Bubuu a răspuns:

În primul rând ai umblat la cuvinte...v.aţi dus de fapt în parc, aşa e? La 12 ani voi vă duceţi la biliard şi da.ţi grătare? Nu prea îmi vine a crede.
Trăieşte.ţi copilăria, este cea mai frumoasă parte a vieţii.

| AndreiZz a răspuns:

Nu nu te iubea, vroia doar sa te... nah, ai grija.

| MissyCrissy_4502 a răspuns:

laughing copii din ziua de azi laughing nu te iubea...dar dk vrei sa ii dai o lectie, ai putea sa ii afli punctul slab si sa'l lovestiwinking
dar cred ca cel mai bine ar fi sa il lovesti in orgoliu.umileste'l in public sau in fata prietenilor luiwinking.

| DildăuPaispe a răspuns:

Pai daca a zis ca doar o sa profite de tine, clar ca nu te iubea.
Si cred ca-ti dai seama de ce vroia sa faceti(el vroia doar s*x si atat, nu te iubea)