| anonim_4396 a întrebat:

am intalnit un baiat acum cateva luni si am iesit cu el si mai multi prieteni. am aflat ca ma place si voria sa sa fie cu mine. asta am aflat-o de la niste prieteni de-ai lui. intr-o seara pe la 11 noaptea a venit langa mine si mi-a zis ca ma place si ca vrea sa fie cu mine si eu i-am zis ca stiu asta si imi e cam frica pentru ca nu am mai avut un prieten dar am acceptat. am jucat adevar si provocare si aia toti ma provocau sa ma pup cu el. am fc asta sa nu creada ca are raie sau ceva. dar nu am fc mozol. si cand intr-o seara ne-am certat si am auzit ca sa adersat urat la adesa mea.Ma facut urata, ca nu vreau sa il imratisez, ca sar in bratele lui si nici nu ne cunoastem si ca fetee aste sunt usor de fraerit. ma durut vorbele lui si am inceput sa plang. de ce oare ma doare cand aud si numele lui? Azi am stat cu prieteni afara si toti vb de el ca e bun smecher si unu zicea de mine si el pana cand am izbucnit in plans si m-am retras. eu nu inteleg dc ma doare ..imi puteti spune?

4 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Doare. Poate pusesei suflet pentru el. Si acum auzind ce crede el despre tine, iar tu stiind ca ai stat cu el doare asta. Te-a fraierit intr-un fel si..si asta doare. Sunt multe lucruri care dor...dar odata si odata o sa iti dai seama ca tu ai fost doar o distractie

| Mussette a răspuns:

Fiindca ai o lipsa ta de experienta in acest domeniu si el a profitat. Pe viitor nu mai pune asa repede sentimentele in joc, aaseaza-te pas cu pas fata de un baiat...te-ai cam indraostit, fiind si primul "prieten". Oricum, baiatul nu merita, la un asa comportament.
Pe el s-a jignit cand a zis acele cuvinte despre tine... daca era asa smecher, nu se "dadea" la o fata "usor de fraierit"asa cum zice el. Ar fi ales o prada mai dificila, dar daca vanatorul e slab si naiv...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te doare ca esti sensibila. poate ca esti si matura cat un cimpanzeu, daca aveai ceva in cap nu te "puneai" (cum e la moda la idioti sa zica asa) cu el, din cate am inteles e un "jmecher" si jumatate cu pantalonii in vine deci la ce te asteptai? printul pe cal? deschide ochiii mai bine alta data. de aia s-au invetat intalnirile sa cunosti putin inainte o persoana, nu gata cum iti zice 2 cuvinte sunteti impreuna. ai timp destul sa te maturizezi sa gasesti ceva mai cu " creier, nu tarana.

| maryco a răspuns:

Buna! asa eram si eu, mica, fara experienta si ma raneau toti "smecheri" de care eu credeam ca sunt indragostita, dar era doar atractii adolescentine, deci nu dispera ii ceva normal vei creste si iti vei da seama ca nu te merita happy succes