| bianca28_2493 a întrebat:

Am mare nevoie de voi acum! Imi place de un baiat de mult timp, dar el nu stie asta. Zilele trecute nu ma lasa in pace. ma tragea de par si chestii de genu' asta si a spus ca are ceva cu mine. Crede-ti ca ii place de mine?

9 răspunsuri:
| hearhit a răspuns:

Exista si baieti care tachineaza o fata tocmai sa-i atraga atentia si s-o cucereasca..Eu zic sa-ti pui prietena sau prietenul lui cel mai bun sa-l intrebe ce parere are despre tine sau..Eu cred ca da sau altfel ce-ar avea cu tine(doar cu tine)..BAFTA multa!:*:*

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Buna. Pai thinking Sincer asa imi face si iubitul meu cand sa ne cunoastem laughing Ma tachina. Imi zicea 'Testoasa' ..Chestii. Si tot enervandu`ma. M`am indragostit de el thinking Si uite cat de mult a tinut relatia. Si inca tine. 2 ani laughing. Pai intreaba`l si tu. Sa`ti spuna in fata. Ii zici foarte clar. 'Ma tu tii la mine? Raspunde sincer.''. Sau nu stiu. Gen pune un prieten sa il intrebe. Gasesti tu chestii.winking

| Sarah64 a răspuns:

Pai...unii sunt asa doar pentru a atrage atentia... altii pentru ca chiar te plac;]... depinde daca chiar te place parerea mea ar fi sa nu te traga de par in caz de te iubeste
[sa te bata] ci sati aduca un buchet de flori/ciocolata etc;] dar depinde si de persoana daca e timida.
Bafta! Funda? :X

| NIRVANA21 a răspuns:

Am prieteni care fac exact la fel ( si eu faceam inainte sa devin rocker ) e felul lui de ati castiga atentia poti sa o rezolvi simplu, asa mi-a facut si mie fata pe care o plac, te duci la el si il intrebi de cine ii place daca zice ca ni-i place de nimeni nu il lasi in pace pana nu iti zice fiecare baiat are o pasiune.

| Ancutza05 a răspuns:

Pe mine genul asta de baieti ma enerveaza...adica daca te place sa iti spuna in fata si gata. Unii is foarte nesimtiti si fac chestiile astea doar sa se dea mari. Daca un baiat te-ar placea doar ar povesti tot mai des cu tine.ce face el is niste porcarii copilaresti.

| MishikiCrisy a răspuns (pentru Ancutza05):

Daca ai sti cata dreptate ai. sad

| butterfly09 a răspuns:

Buna...daca de firea ta esti mai curajoasa du-te si intrebal in fata ce parere are despre tine. daca nu il poti intreba pe mess ...si daca tot nu ai curaj roagati cea mai buna prietena sa-l intrebe ..PS:nu il pune pe cel mai bun prieten al tipului sal intrebe ..am facut-o eu si am regretat

| adeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Majoritatea fac asta pentru ca te plac...eu patesc asta si nu stiu ce sa fak...il iubesc pe acel baiat si nu stiu cum sa'i recunosc

| PheshteooGabriela a răspuns:

Salut! Probabil baiatul pe care il placi te place si el si ar vrea sa il bagi in seama aratandu-ti asta prin diferinte gesturi..sau poate ca vrea doar sa te necajeasca. Cel mai probabil este ca si lui ii place de tine, parerea mea este ca ar trebui sa ii spui ca iti place de el, si daca si el te place, iti va spune.