| BossKlauX2015 a întrebat:

Am nevoie de ajutor... Cum pot sa-mi dau seama daca o fata dintr-o alta clasa ma place? Sunt clasa a 9-a si ea tot a 9-a e.

Răspuns Câştigător
| valentinatvd a răspuns:

Ar trebui cumva sa ajungi sa o intrebi direct, pentru ca din gesturi ar putea fi interpretabil.
Totusi fi atent daca isi schimba comportamentul in preajma ta este posibil sa fie atrasa de tine.
Incearca totusi sa te apropii de ea si pe parcurs vezi incotro va indreptati.

| BossKlauX2015 explică (pentru valentinatvd):

Chiar s-a comportat ciudata ofata in preajma mea. iar de fiecare data cand ne vedem ne salutam

| BossKlauX2015 explică (pentru BossKlauX2015):

Odata*

5 răspunsuri:
| ShamelessQboy a răspuns:

Încearcă să o impresionezi cu ceva, si atunci ai sa vezi daca te ignora sau te place.
Ceva simplu, dacă vorbiti macar amical, încearcă sa-i oferi o floare si un argument frumos!

| kermit1312 a răspuns:

O intrebi.

| BossKlauX2015 explică (pentru kermit1312):

Simplu de zis, greu de facut