| SoranaCatalina13 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Imi place foarte mult de un baiat din clasa a -9-a!

6 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Scuza-ma ca te intreb, dar tu cati ani ai?

| SoranaCatalina13 explică (pentru MskDesign):

13,fac 14 peste 3 luni

| HeadShoot32 a răspuns:

Mai multe detalii. Doar pentru ce ai intrebat acuma, incearca sa vorbesti cu el si sa deveniti prieteni, lucuri in comun, daca nu aveti, creezi tu niste lucruri in comun si mai tarziu cred ca o sa te descurci. Daca nu stii cum sa te bagi in seama cu el, pe fb, sau te cunosti peronala cu el printr-o colega de a lui. Etc

| Andrei_Stroia_1990 a răspuns:

Lui ii place de tine?

| DamnKid a răspuns:

Bun păi și ce este rău în asta? Cu ce vrei să te ajutăm noi? Atrage-i atenția într-un mod sau altul, fă-l să te placă și el pe tine. Sau pur și simplu fă-ți curaj și spune-i-o în față. Asigură-te că nu e vreun scârbos ca după ce o să-i adresezi întrebarea să te facă să te simți ca cea mai ratată persoană de pe lume. Baftă! laughing.

| SoranaCatalina13 explică:

Nu stiu de ce dar intrebarea mea nu a ajuns comleta laughing) eu sunt in clasa a-7-a,si mna e mai complicat...+ ca nu am gasit nici un prieten comun care ne-ar putea apropia! :/