| bun842 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor prietena mea s-a impacat cu fostul ei iubit si s-a despartit de mine acum e suparata ca nu are grija de ea nu stiu ce sa fac sa o impac zice ca nu se intelege cu nimeni si as vrea sa vorbesc cu ea dar nu stiu cum s-o conving sa ramana la mine deoarece tin foarte mult la ea si nu vreau s-o pierd

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Imi descrii lantul slabiciunilor,asa cum povestesti aici,tu alergi dupa ea,ea alearga dupa celalalt...ti se pare normal?
Ar trebui sa te rupi de povestea asta, sa-ti revii, doar obsesia ta pentru ea te mai tine ancorat intr-o dragoste care s-a sfarsit.
Si te risipesti fara rost.
Cu cat mai repede realizezi lucrul asta, cu atat mai bine pentru tine.
Fata nu te vrea pe tine langa ea, tu de ce tii sa insisti si sa-ti faci rau singur?
Revino-ti!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti un fraier.Scuza-ma.Daca te reimpaci cu ea va face ce va dori din tine.Nu este singura fata.Nu cred ca sunt singurul care iti spune asta. Duca-se!

| DiamondShine a răspuns:

Eu zic sa o lasi in pace, nu merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te merita fata aceasta! E clar ca isi doreste altceva de la viata si nu stie sa te pretuiasca cu adevarat!

Ridica capul si priveste inainte, vei gasi fete mai frumoase si mai destepte ca ea care vor sti sa te pretuiasca!

O zi frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce varste aveti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frica functioneaza destul de bine in astfel de cazuri. Ai incercat sa o bati?

| motan444 a răspuns:

Dc esti fraier si o lasi sa isi bata joc de tine tu ce esti consolarea ei de cate ori ii da fraieru ala papucii

| lex79 a răspuns:

Esti fraier! altceva mai bun chiar nu gasesti de facut?