| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna TPU ..am nevoie de ajutorul vostru
Eu iubesc un baiat foarte mult..imi place de elsad..enorm..si nu stiu daca si lui ii place de mine, mereu stau cu el si cu familia lui impreuna cu familia mea..aici la mine..si ne intelegem foarte bine.dar am o fata in scoala pe care o ia in brate..si alte chestii si cu mine nu face asa ceva..Mereu ascult melodia doi ochi caprui a lui bambisad ajutati-ma nu stiu ce sa fac... daca ii spun ca il plac.o sa ma creada nebuna...plus de asta.el nu cred ca ma placesad, el nu ma ignora..ma baga mereu in seamasad..chiar am nevoie de ajutorul vostru..banuiesc ca el stie ca il plac.p.s eu am 14 ani el e mai mic cu 2 luni

2 răspunsuri:
| Stileblue a răspuns:

Buna...Te rog lasa-mi id tau pe privat!

| zabeinahui a răspuns:

" daca ii spun ca il plac.o sa ma creada nebuna."
gandesti gresit happy niciodata un baiat nu o sa te creada nebuna daca ii spui ca ii placi de el.