| AlexutzaDragutza a întrebat:

Catora dintre voi va place melodia asta? Bambi-2 ochi caprui

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

M-am regasit de multe ori in versurile acelei melodiiwinking

| Bacemi a răspuns:

Nu doar imi place. O ador. De cand a aparut a fost una din preferatele mele. Emana atata sensibilitate si profunzime. Este deosebita. Chiar imi pare rau ca fetele de la Bambi au crescut. S-au maturizat si felul in care au facut-o m-a dezamagit. Mi-as fi dorit sa vad in continuare fetele acelea mici si inocente. E o melodie deosebita.

| nobody_9468 a răspuns:

O adorlove struck.Mai ales in momentele sad e numai buna.

Bafta.

| Alle_1389 a răspuns:

E geniala melodia; x

O ador inca de cand eram mica; x

Te pupic

| niko a răspuns:

O ador':X
dar tie iti place?

| ana2205 a răspuns:

E frumoasa melodia, poate putin cam scurta...

| AlexutzaDragutza explică:

Si eu o ador pupic

| clauu a răspuns:

Mie imi place, este superba :p

| danutzica a răspuns:

E super e preferata mea... ii place foarte mult:-)