| simonica57 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru imi place mult de un baiat si stiu ca si el ma place cum pot sa-i demostrez ca il iubesc

Răspuns Câştigător
| indragostituspun a răspuns:

Iti spun doar atat si la mine a fost la fel am stiut ca fata mult iubita de mine ma place si nu am intrebat-o poate e si el ca mine nu are tupeu intrbal tu nu moare lumea o sal pierzi in cazu meu ieri am si prmit ignor cand am intrbato a fost tarziu.intreaba-l tu

| simonica57 explică (pentru indragostituspun):

Eu i-am spus ca imi place de el si el simte la fel dar amandoi suntem timizi rau si eu vreau sa fiu cu el dar nu vreau sa il intreb daca vrea sa fie cu mine...as vrea sa fac ceva sa imi spun el asta

3 răspunsuri:
| indragostituspun a răspuns:

Asa incercam si eu no sa tina poate uh ti putin mai mult la el incearca no si macar sa fiti fata in fata si de akol unul dintre voi veti incepe.Trebe sa fiti impreuna daca eu nu am putut macar voi e greu si e foarte urat daca o sa se sature de tine eu aseara am dormit 2:30 pentru ca am fost cu gandul la ea fa-o no sa-ti para rau si spune-mi daca a tinut.Bafta:*

| indragostituspun a răspuns:

Dami id-ul tau de mess ca nu ma lasa sa trimit mesajstraight face