| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de niste mesaje foarte frumoase de noapte buna. adica cat mai. romantice nu stiu. va rog sad pentru prietenul meu :X multumesc frumos. cel mai frum rasp primeste funda si >voot!:

Răspuns Câştigător
| D3Dulici a răspuns:

Ma scuzati de deranj tocmai a`ti primit un msj de noapte buna insotit de un pupic dulce. Dupa trecere va rugam sa adormiti si sa visati expeditorul''. Pe asat l'am primit de la iubiipuppy dog eyes:X Sper sa iti placa

2 răspunsuri:
| andu_9113 a răspuns:

Dacă in somn dormind,vei auzi suspine, să nu te sperii, e dorul meu ce vine să adoarmă langă tine...pentru iubitul meu

Noapte buna somn usor sa visezi un puisor,puiul acela voi fi eu,vreau sa ma visezi mereu.

Iar m-am pierdut in ganduri ce dor ratacesc pierduta nu gasesc ajutor e atat de greu sa nu mai am loc in sufletul tau... ma inveti cum sa plang, ma inveti cum sa rad, ma inveti sa ma bucur pentru ceea ce sunt a ta doar a ta din vina ta. stiu ca am gresit dar nu atat de rau incat sa imi stergi imaginea chipului tau sa te pastrez in amintiri, e dreptul meu.

Azi-noapte mi-am rugat ingerasul sa te pazeasca, dar a venit mai devreme si l-am intrebat de ce,mi-a zambit si mi-a zis cu un inger nu poate pazi alt inger

De la un mic dracusor pentru un mic puisor, noapte buna somn usor eu pe tine te ador,te iubesc

In aceasta seara mi-as fi dorit mai mult ca oricand sa fiu aproape de tine, sa te simt, sa te sarut si sa te strang in brate.Dar asta nu este posibila, nu acum.Insa voi pastra aceste pasiuni ascunse doar in inima mea si le voi declansa cand vom fi singuri.Ce pot acum,insa este sa iti doresc sa ai parte de o noapte cu vise care mai de care mai interesante, mai dulci,(caci visele le concepem singuri, mai pline de ardoare si de pasiune...nu uita ca esti totul pentru mine,te iubesc

Noapte buna somn usor,sa visezi un dracusor, cu codita si cornite sa te sarute pe gurita. Dracusorul sunt chiar eu si-o sa te visez mereu.

Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna, de dormi eu te'am trezit ube sa-ti spun noapte buna.

| D3Dulici a răspuns:

Ma scuzati de deranj tocmai a`ti primit un msj de noapte buna insotit de un pupic dulce. Dupa trecere va rugam sa adormiti si sa visati expeditorul''.