| dende95 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor! Azi este ziua matusii mele de nastere si am nevoie de niste mesaje frumoase pentru ai trimite! Cel mai frumos mesaj primeste FUNDA:X!

Răspuns Câştigător
| AlinaOneDirection a răspuns:

Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cind pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cind altii te inseala, sa poti zimbi cind inima iti plinge, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is klipe ce trec in nefiintza, sa poti trai cind lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere:credintza, dragoste, placere...LA MULTI ANI!~!

Astazi toate florile din lume sunt adunate in cel mai frumos buchet. El este pentru tine.natura-ntreaga azi te felicita. si flori, si soare, toate-s ca-n povesti. sa calci mereu pe trandafiri si flori nemuritoare, sa ai in viata ta priviri ca razele de soare, sa ai o viata ca-n povesti cu vise implinite. un cer senin si fara nori, viata ta sa fie.sa daruii celui ce iubesti doar clipe fericite...Sa ai in cale numai flori, succes si bucurie.La multi ani

funda big grin

4 răspunsuri:
| Andreea_5313 a răspuns:

Acum cand cel de-al (varsta)trandafir al vietii tale si-a deschis petalele, eu(numele), iti doresc multa fericire, pace si iubire.
La multi ani!

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Eu cred că cel mai frumos mesaj este dat de la tine din inimă, nu de pe net!
Baftă!

| Th3eo a răspuns:

Calcate-ar trenul FERICIRII
Traznite-ar fulgerul IUBIRII
Inecate-ai intr-un lac de SANATATE
Cadeati-ar in cap un sac cu BANI
Si desigur,, LA MULTI ANI''

La multi ani cu sanatate
Sa te ajute Domnu in toate
Bucurii si fericire sanatate si iubire
Si un sincer LA MULTI ANI
SA TRAIESTI O MIE DE ANI

atelus cu parul cret
Sa ai Jeep-ul in cotet
Si o vila cu piscina
Pe Madonna ca vecina
O lopata pentru bani
Sanatate...LA MULTI ANI!

Cu ocazia acestei sarbatori,, fie ca mereu sa detii frumusetea trandafirului, gigasia lacrimeoarei, puritatea crinului, rezistenta si puterea ghiocelului.La multi ani draga!

| Crissuu a răspuns:

Un ocean de sanatate,
un munte de noroc,
Un camion cu bani,
Si un sincer:La multi ani!
Ca azi s-a nascut o floare,
Mai frumoasa decat regele soare,
Si ca astazi e zii de sarbatoare,
Ingerii se-aduna in cerc de soare,
Si se-aude dintr-o stea,
La multi ani matusa mea:X!

E bine?
Fundaa.:X?
Please.:X