| HelloKitty20 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi.Un baiat se tine dupa mine doar ca intre noi este o diferenta de 2 ani, eu fiind mai mare ca el.Nu stiu, ma simt ciudat intr-un fel.Niciodata nu am avut un prieten mai mic decat mine.Deja lumea a inceput sa vorbeasca despre noi 2, ca suntem impreuna si ca eu sunt mai mare ca el.Si nu imi plac chestiile asteasad.El a avut relatii numai cu fete mai mari ca el,pana in prezent.Mie imi place cum gandeste, dar nu stiu ce sa fac.:-s.Multumesc!:*

3 răspunsuri:
| zeeeeeex a răspuns:

Daca te simti bine in prezenta lui, il placi, te face sa te simti cum trebuie si poate mai mult... diferenta de varsta ar fi, din punctul meu de vedere, cel mai mic impediment pentru voi. Ce ai de pierdut daca incerci?

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Dragostea nu are varsta nu-i asa? eu asa cred, si ce are ca e mai mic, conteaza sa va iubiti mult. da-i o sansa, fiecare om merita o sansa!

| octha a răspuns:

De ce nu ai fi si cu unu mai mic ca tine? dragostea nu are varsta.cat despre lume cred ca ar trebui sa no asculti, dar totusi rezolva si trebuie cu baiatu, iar gura lumii vorbeste cat de mult poate, peste catva timp n-o sa mai auzi discutiile astea, ca o sa vorbeasca despre altceva.