| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de un sfat.Il cunosc pe P. din luna aprilie.De atunci ne intelegem foarte bine, dar el are prietena. Mi-a spus ca tine la mine foarte mult, ma alinta in toate felurile posibile, ma suna zilnic spunandu-mi ca vrea sa ma auda, simte nevoia sa vorbeasca cu mine, cand face ceva ma anunta chiar daca eu nu ii spun nimic, m-a prezentat catorva prieteni de a lui ba chiar si mama lui stie de mine.Renunta la unele iesiri cu prietenii doar pentru a sta cu mine.Am observat ca incearca sa ma cunoasca mult mai bine, chiar si el imi povesteste despre pasiunile lui si despre viata lui de zi cu zi.Acum ceva timp mi-a spus ca ma iubeste si stie ca sunt o fata buna pentru el.Nu stiu ce sa cred deoarece el este intr-o relatie de jumatate de an.Multumesc pentru ajutorul dat.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Fi indiferenta spune-i ca nu vrei sa te mai vezi cu el ca nu vrei sa se supere pr lui sa vedem cf atunci renunta l ea sau l tinehappy

| alexa6808 a răspuns:

Spune-i daca te iubeste atat de mult sa se desparta de pietena sa, desi eu nu crd ca o sa o faca.Si eu am patit de vreo 3 ani la fel aveam doar 13 ani el 18 si avea prt de o jum an ia-m zis la fel si ma mintea ca a"lasat-o".Am fost impr 1 an jum dar apoi am vaz kvrea doar sa profite asa ca m-am despartit de el iar d invidie sunt cu varul sau care a ajuns sa ma iubeasca ff mult! aaa ai grija nu te lasa dusa de val si nu rasp prop indecente! succes

| mony1994 a răspuns:

Daca intr-adevar te iubeste spune-i sa iti dovedeasca prin faptul ca se desparte de ea.altfel.inseamna ca si pentru ea simte ceva

| БĺäИҝĚŦ a răspuns:

Daca prietena lui il insala este normal sau poate vrea sa o faca geloasa cine stie mie mi s-a mai intamplat asa dar cu cel mai bun prieten...deci daca este cu cea mai buna prietena nu accepta. fiindca o sa pierzi o prietenie din cauza unui baiat