| emchristina a întrebat:

Buna TPU.
Am nevoie de un sfat.
Imi place de un baiat destul de popular de la mine din scoala. Vorbim din cand in cand pe mess dar numai cand intru eu pe el. In schimb la scoala el e mereu inconjurat de colegi si abia ne salutam. Cand incearca sa intre in vorba cu mine eu is mereu pe fuga ori prefer sa nu stau de vorba cu el pentru ca pur si simplu nu stiu ce sa-i spun. Sincer am sentimentul ca ma place dar azi cand l-am vazut nici macar nu m-a salutat. M-a facut sa ma simt prost si nu stiu ce sa mai fac acum. Voi ce zice-ti? mersihappy

Răspuns Câştigător
| irina_5692 a răspuns:

Buna! Probabil ace baiat te place si probabil ca este deranjat de indiferenta ta fata de el! Nu mai fi atat de timida incearca sa fi putin mai indrazneata! Daca tu il placi incearca sa faci acest lucru pentru el! Mult noroc! A si chestia cu salutul poate ca nu te-a vazut s-au poate ca a vrut doar sa te supere. ^_^

2 răspunsuri:
| ησℓσνє17мαяιι a răspuns:

Zi`i ca vrei sa vorbiti in particular sj da`i un impuls, adica papu`ll laughing

succes`kiss

sj sa te tot pupi` :*laughing

| gigicelrau a răspuns:

Cand il mai vezi pupal pe pantofii happy