| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...am niste pofte si nu stiu cum sa le potolesccryingde sex)ce ar trebui sa fac? sa o fac cu prietenul meu dar mie rusina sa-l intrebcryingplz raspunsuricryingsau daca nu imi gasiti pe cineva?

Răspuns Câştigător
| emchristina a răspuns:

Pai da-i de inteles ce vrei. cand ramaneti singur mangaie-l, saruta-l pe gat.incearca sa-l exciti. o sa inteleaga ce vrei si nu cred ca o sa te refuzetongue.si cum ai vrea sa-ti gasim noi pe cineva? fa-o cu el daca vrei pentru ca pe el o sa-l ai alaturi de fiecare data cand o sa vreitongue

4 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Vezi ca era un baiat care cauta prietena daca nu reusesti cu al tau... (oricum cad cauti pe cineva in felul asta pune si tu o poza)

| ali_8949 a răspuns:

De unde esti? glm...
spune-i ca vrei sa o faci cu el ca nu se suparawinking

| PrInTiShOrUl a răspuns:

Daca iti e rusine sa ii arati atunci arata-i ca vrei sa o facitongue si daca nu vrea el poti sa vii la minetongue :*:*:*:

| alyx a răspuns:

Du-te si zi ce vrei sa faci si gata da sa fo doar tu cu elwinking