| jackie12332 a întrebat:

Ce intrebari sa ii pun unei fete din clasa mea? Vorbim in fiecare zi si nu prea mai stiu ce sa o intreb. Nu vrea raspunsuri ca: gasiti subiecte in comun sau chestii din astea. Vreau intrebari.

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu poti sa intrebi doar : ce faci sau de dragul de-a intreba, spune-i sa-ti povesteasca cu lux de amanunte copilaria, intamplari ciudate, coincidente etc

4 răspunsuri:
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Intreaba daca are tatele tari

| jackie12332 explică (pentru alexclaudiu2003):

Bah tu esti idiot? Ti-ai facut cont TPU ca sa ajuti pe cine are nevoie sau ca sa iti bati joc, sa faci misto.

| alexclaudiu2003 a răspuns (pentru jackie12332):

Avortonule, daca nu sti cum sa abordezi o pasarica, adu-le la noi, astia mai in varsta sa ti le intarcam

| christianlaroka a răspuns:

Ce filme ii plac, masini, piese de teatru, daca ii place de tine, la ce materii se descurca mai bine, in ce tara ar vrea sa stea, sa-ti spuna si de ce.
Bafta