| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a întrebat:

Am nokia 5230 si pana acum a mers bine.cand am plecat la scoala l-am scos de la incarcat si am plecat(era incarcat full). si azi la scoala mi-a aparut ca se incarca si cand il miscam imi aparea "incarcare terminata" si acum tot asa face.de ziceti.are nevoie de reparatii? daca da.cam cat costa? angry

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Incearca sai dai resetare generala vezi ca codul default e ori 6 de zero ori 4 de zero. atentie se pierd numerele de telefon si tot ce este in memoria telefonului + memoria externa